Киргистан дел од оние егзотични ски дестинации

Една егзотична дестинација, 10 дена, повеќе од 170 км , искачени 14.000 метри , Киргистан…

За skimacedonia

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оди на лентата со алатки