Неколку свежи Instagram дози од дивината

stogovo
Магија на Стогово, Стефановски Бобан

Споделете авантури со #skimacedonia за полесно да ги наоѓаме и споделуваме најинтересните од следната тура, наскоро очекуваме и ски тура 🙂

Ljuboten

A post shared by Stoicev Stoilko (@stoicevstoilko) on

#Sandaktash #mountain #lake #sky #forest #rock #nature #Mavrovo

A post shared by ♥Mavrovo♥ (@mavrovo) on

unknown pleasures ❄ #сефте #snow #rebornphoto #skimacedonia

A post shared by Monika Zoksimovska (@mici_monika) on

 

За skimacedonia

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оди на лентата со алатки