Оваа сабота Wild Vibes Party for Lucky people со Dj Cedo!

Сабота 27.01.2018, сите патишта водат кон Snow Patrol Lodge на единствената Wild Vibes party for LUCKY people заедно со DJ Cedo.
Придружете ни се на најдобрата целодневна журка со почеток од 12:00 часот каде за најсреќните ќе следат изненадувања!!!

Резервации на телефонскиот број
071 37 67 42
или преку фан страната на Facebook
https://www.facebook.com/SPLPS/

Се гледаме…

26907171_snow patrol popova sapka

За skimacedonia

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оди на лентата со алатки