Ова е тоа што се вика фрирајд

markus eder freeride skiing

Markus Eder  е ликот

Gettin' sendy in Alaska with @Markus1Eder. Now, that's how drop into a line! #FREESKIER #ThisIsSkiing #Skiing

A post shared by FREESKIER Magazine (@freeskiermagazine) on

 

За skimacedonia

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оди на лентата со алатки