Организиран превоз – ски бус (Скопје-Маврово-Скопје)

***Скијање во Маврово***
Организиран превоз (Скопје-Маврово-Скопје)
Секој ден освен понеделник до 22.01.2017
Еднодневна екскурзија
Цена на превоз (повратен билет) 150 ден. со купена ски карта, само превоз 300 ден.
Повеќе информации на тел. 02/3124-441

15844659_ta-kinisi

За skimacedonia

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оди на лентата со алатки