Пивница Lodge Маврово – забава со Мирко Попов

27067014_mirko popov pivnica lodge mavrovo

Следи го настанот

Целодневна дружба со Мирко Попов во Пивница Лоџ Маврово!
Сабота 3-ти почеток 13:00
Недела 4-ти почеток 13:00
Греано вино, топол чај, превкуснa хранa и најдоброто и најприродното пиво #temovbeer

 

За skimacedonia

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оди на лентата со алатки