Позади сцена Lake Louise – како се припрема натпревар

109793_G08_W01 fis

Армија од волонтери, работници кои се грижат во различнио сегменти од трката. Од игла до круна, се треба да биде распоредено, испланирано, информирано, донесено и однесено.

 

За skimacedonia

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оди на лентата со алатки