Премиера на THIS IS HOME

21993059_this is home skopje screeining

Премиерно следниот месец во организација на XMKD ќе имаме можност да проследиме интересен ски филм, This Is Home на FACTION COLLECTIVE.

На две места во два датуми 8 октомври Кино Карпош, 16 октомври ByPass Cafe во Скопје

 

За skimacedonia

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оди на лентата со алатки