Продолжен ски викенд Водици – хотел Алпина

101045698_alpina-hotel-nehar-mavrovo

🎄❄️⛄️ВОДИЦИ 2017 во ХОТЕЛ АЛПИНА 4*, МАВРОВО🎄❄️⛄️
19-22 Јануари 2017
3ХБ(полупансиони) за само 99 евра
Повеќе инфо на ☎️ 02 31 31 045; 042 388 024

Тип на собаПогледКревети3 полупансиони
Стандард , Џакузи, 20м2Б299
Панорамик, Туш/кабина, 25м2А+Б3+1109
Супериор, Џакузи , 25м2А2+1119
Фам. Супериор, Џакузи, 30м2Б2+2119
Скај де лукс 1, Џакузи, 30м2А2+2129
Скај де лукс 2, Де лукс туш, 30м2Б2+2129
Сјут, Големо џакузи, Фр.кревет,40м2А2+2139
Апартман, Џакузи, Фр.кревет, 45м2А+Б2+3139
  • 3 Полупансиона (ноќевање,појадок,вечера)
  • Ддв 5%  
  • Туристичка такса 1 евро по лице на ден,
  • Вон пансионски услуги
  • Пијалок            14915698_alpina-hotel-nehar-mavrovo                            

За skimacedonia

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оди на лентата со алатки