12 коментари

 1. Koga pocnuva sezonata na Mavrovo i Sapka

 2. Дали некој бил на Брезовица?
  Дали знае некој дали работи нешто таму?

 3. ima li sneg na Popova Sapka za den 08.12.2016

 4. Владимир

  Дали може некој да ми каже какви се условите за скијање на Шапка и Маврово? Би сакал утре (30.01) да отидам, не е битно каде само да има доволно снег за скијање.

 5. Irena Bojadzievska

  bravo decki, sajtov vi e lepotica!!!

 6. Dali ima sneg na mavrovo?

 7. popova sapka is the best

 8. popova sapka is the best

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оди на лентата со алатки