Ски патрола – Маврово ски терени 12.02.2018

16113175_Mavrovo Bistra sun tracks

Ски патрола после новите 50на см снег нив Мавровија, денес и утре повторно на агендата снег, а за викендот 17-18 февруари, очекуваме разведрување и повеќе сонце. На агендата е добра забава и 16ти Хуманитарен Велеслалом.

 

За skimacedonia

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оди на лентата со алатки