Снежната магија продолжува во февруари – центарот LesGets

Францускиот ски центар LesGets денес, 01.02.2018 година. Снежната магија продолжува и во месец февруари, низ алпите обилни снежни врнежи буквално ги покриваат центрите до степен на нефункционалност.
let gets france

let gets france

За skimacedonia

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оди на лентата со алатки