1000 денари ноќевање со појадок – хотел Алпина

nehar-logo

Поминете комфорен викенд во Маврово, хотел Алпина нуди 4* топлина и удобност.

Понуда за викендов, 25-26 март, 2017.

Ноќевање со појадок, 1000 денари по лице.

Супериор соба 1200 денар и Апармант 1500 денари по лице.
14915698_alpina-hotel-nehar-mavrovo 101045698_alpina-hotel-nehar-mavrovo

За skimacedonia

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оди на лентата со алатки