1000че за декемвриската GoPro линија на зимата

Ова е победникот на декемвриската GoPro линија на зимата, видео за кое наградениот Роб Кингвил доби 1000 долари за “Line of the Winter”. Главната награда за најдобро видео е 20.000 долари.

За skimacedonia

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оди на лентата со алатки