Атрактивна понуда за жешките летни денови

20638035_alpina hotel mavrovo nehar turs

Хотел Алпина Маврово нуди поволно “бегство” од високите температури во комфорна и пријатна атмосфера во Маврово. Спиење и доручек за само 690 денари. За детали можете да се информирате овде.

Амбиент од летната патрола низ Бистра

IMG_20170619_111020_kjurkov dol bistra mavrovo

 

За skimacedonia

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оди на лентата со алатки