Авиони, турно и дружење со бандата

legs_of_steel_lofoten_squawk_scout_c.pally_learmond-1206-1068x580

Дестинација Лофотски архипелаг, одалечена зона која за разлика од алпите за да се довлечкате ви требаат чамци, бродови, авиони, турирање и само турирање до едни од најмаркантните пејсажи во Европа.

Squawk” in Lofoten

c.Pally_Learmond-3080-1166x734

За skimacedonia

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оди на лентата со алатки