Битолскиот подмладок од SSNL низ фан парк

andrej musulanov ssnl bitola

Младите, Андреј Мусуланов (6) и Евгени Ристевски (7), ги подобруваат и тренираат своите вештини низ фан паркови, а неодамна ги гледавме и во фрирајд операции низ падините на Пелистер. Ученици на Марко Дарков, стара школа од клубот SSNL и водич за фрирајд операци на Пелистер. Ги научил, маливе владеат! 🙂 Локација: Фан-парк Осогово, Бугарија

Андреј Мусуланов и Евгени Ристевски на фрирајд по Пелистер…

 

 

За skimacedonia

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оди на лентата со алатки