Чувството кога некој мисли на идеалот, организацијата и взаемната помош

Чувството кога некој мисли на идеалот, организацијата и взаемната помош. На наша голема радост од денес skimacedonia ќе биде дел од брендовите кои имаат значение и придонес за ски школата на Адриан Абази, лиценциран инструктор кој врши ски обуки во рамките на ски центарот Маврово.  Ски инструкторот Адриан Абази, покрај на социјалните мрежи, може да го контактирате на 389 77 60 00 16.

IMG-f0d9a2c90553edfcski shkola ski instruktor adrian abazi skimacedonia

received_1956518ski shkola ski instruktor adrian abazi skimacedonia

 

За skimacedonia

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оди на лентата со алатки