DJ Goce SAF & Natty Fiyah во Snow Patrol Lodge

26167936_dj goce saf snow patrol popova sapka

Следете го настанот

Поминете го првиот ден од новата 2018та година со незаборавна, дневна забава со DJ Goce SAF & Natty Fiyah, на чист воздух и снежна идила.

Понеделник, 1ви јануари со почеток од 12 часот бидете дел од целодневната забава во Snow Patrol Lodge на Попова Шапка.

Се гледаме!

Резервации и информации на телефонскиот број 071 37 67 42 или на нашата Facebook фан страна https://www.facebook.com/SPLPS/

За skimacedonia

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оди на лентата со алатки