Дневна новогодишна Hip Hop забава со Toni Zen во Маврово

26112007_toni zen pivnica lodge mavrovo

Следи го настанот

31 декември, Ски центар Маврово

Дневна новогодишна Hip Hop забава со DJ Toni Zen

Снег, скара, најдоброто Македонско крафт пиво Темов и Hip Hop со добро познатиот DJ Toni Zen. Уживаме на сонце, чист воздух и се журкаме со најдобрите Hip Hop хитови

Ве чекаме во Маврово!!!
Резервации на тел. 075\ 235 – 782

 

25626256_toni zen ski touring popova sapka

За skimacedonia

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оди на лентата со алатки