Патување од соништата – Кашмир

kashmir dream trip

Она кога ќе ти се јават, алооуу….те избравме за Кашмир, тоа е тоа. 😀

За skimacedonia

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оди на лентата со алатки