Двосед жичницата ќе работи и во Крушево

Иако нема доволно снег за ски лифтовите на Станич, ќе биде активен двоседот кој води од градот до ски терените каде во најмала рака може да фатите добро сонце и релаксиран поглед на крушевската корија. Цената на дневна ски карта е 500 денари, полудневна 350, само двосед жичара чини 150 денари.

26135150_10203814463478027_220563210_n

26177219_10203814463518028_528125175_n

За skimacedonia

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оди на лентата со алатки