Еден туринг од соседството

Турното скијање и фрирајдингот не се само високи врвови и стрмни долини. Турното скијање е друга форма на планинарење низ снежните територии, каде денот може да се помине во навистина релаксиран амбиент и добро потење.Ski-touring - Kuči - Kastrat 1500 - Montenegro

 

За skimacedonia

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оди на лентата со алатки