Една непреспиена ноќ, во замена за изгрејсонце на Осогово

Eдна непреспиена ноќ, заменета за вистинско уживање на Осогово. Возбудлив звучен и пејсажен амбиент. Тура која траеше околу 12 часа (од 23:30 до 11:00 часот), 20 км, 1000m+. Иницијатива на I Love Hiking, која брзо ја прифативме…


osogovo carev vrv sultan tepeosogovo carev vrv sultan tepe_0211osogovo carev vrv sultan tepe_0213

 

За skimacedonia

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оди на лентата со алатки