Fischer ски тест – Маврово

Fischer ски тест – Маврово , Галички лифт 27 и 28 јануари 2018, нова сезона нови модели, понесете лична карта!

20170122115506_IMG_ bistra mavrovo sun tracks

За skimacedonia

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оди на лентата со алатки