Ikar Hut ќе фунционира за новогодишните празници

Galicica freeride (4)

Доколку планирате периодот околу нова година да го поминете низ зоната на Охридско езеро, ќе биде отворен хостелот Ikar Hut на Илина Арсова, лоциран покрај брегот на езерото, во Лагадин.

Хостелот располага со 15 кревети во 4 соби, на располагање ви е заедничка дневна соба, кујна, тераса со поглед кон езерскиот мир и секако Галичица за планинарење или скијање.

Контакт inence@yahoo.com или на интернет сервисите за резервација airbnb / booking.com

sld5-lake-ohrid

magaro freeride galicica - Copy

ikar hut ilina arsova 5

За skimacedonia

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оди на лентата со алатки