Исклучителен простор за уживање

Една од точките каде оваа година често наминуваме е хостелот, ски домот Горица ( ski hut Gorica), удобна планинскa куќа во Маврови Анови, базна точка за многу скијачи, планинари, качувачи, авантуристи и сите оние кои ги уживаат големите планини низ Мавровијата. Место каде што се споделуваат бројни планински приказни и искуства.
Располага со удобни 14 легла (приватни или заеднички соби), прекрасно утринско будење со панорамски поглед кон езерото, кантина, заедничка кујна, Wi-Fi, камп простор, шатори под наем, огниште, слеклајн сесии, јога простор.

Хостелот нуди, сместување за краток и подолг престој, природна храна, веге-специјалитети и секакви оброци по порачка, попусти за групи и слични придобивки. Ски Хат Горица е категоризирана со две ѕвезди ** од ‘A’ Категорија.

Повеќе информации овде >>> ski hut gorica

071 555 185 или skihut.gorica@gmail.com

IMG_1299-2 17097994_10211122005938854_2697477204878358875_o

116177613_ski hut gorica 2530
IMG_20170304_182921_528
IMG_20170316_083329_139

За skimacedonia

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оди на лентата со алатки