Искористете позитивен снежен амбиент на Маврово

Изминативе денови, горните ски патеки се освежени со 10-15 см снег, температурите се околу нулата, а квалитетот на патеките е добар. Работат, конекторите и Галички и Белички лифт, таму има над 50 см снег. Цената на ски карта е 500 денари, искористете и уживајте во белината.

Фото 13.03.2017
17309997_bistra mavrovo 130317 received_18310598bistra mavrovo 130317 received_18310599bistra mavrovo 130317

За skimacedonia

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оди на лентата со алатки