Кањонот Матка низ прекрасни видео кадри изработени од странски турист

kanjon matka skopje

Видео на Даниел Урхој, кој доаѓа од Копенхаген, Данска, видео материјал изработен при посета на Македонија и кањонот Матка.

Уживајте во прекрасните кадри

 

За skimacedonia

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оди на лентата со алатки