Клубот Полар организира скијање и борд тура до Маврово

Скијање и бордање за сите нивоа и возрасти.

Поаѓања, Недела, 19.02.2017 пред сала Борис Трајковски.

Пријавување и информации на kire@polar.mk најдоцна до 15 часот во сабота.

snowboard-giant-slalom-mavrovo-polar-skimacedonia CUT

mavrovo bistra
Прогноза за 19.02.2017 Бистра, Маврово

 

 

За skimacedonia

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оди на лентата со алатки