Крушево викендов се враќа на ски сцена

Снегот се уште паѓа во Крушево, а од изминативе денови веќе има над 30 см снег на терените. Ски центарот овој викенд ќе работи под полна пареа, па не пропуштајте да го испочитувате снежниот амбиент на Станич.

15995249_krushevo krusevo ski centar stanic skaut

За skimacedonia

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оди на лентата со алатки