Мала наградна игра за гратис ски карти

skipass-mavrovo-popova-sapka-karta

Во координација со ски центарот Попова Шапка, доделуваме 3 гратис дневни карти за скијање. Се што треба да направите е подоле на линкот или на facebook во коментари на оваа објава да одговорите на прашањето  ” На кој линк можете да добиете свежи информации за скијање и функционалност на ски лифтови, дали има снег, без да прашувате и чекате за одговор?”

Одговорот т.е линкот постирајте го овде подоле под текстот или на facebook, а ќе бидат избрани по случаен избор тројца среќни бордери/скијачи.

Картите ќе може да се подигнат лично, во билетарата на Попова Шапка со приложена лична карта.

 

За skimacedonia

27 коментари

 1. Точниот одговор бешe skimacedonia.mk/tekovni-informacii/ Добитници на дневни ски карти се Muhamed Llokmani Simon Stankoski Snezana Kiradziska. Картите ќе мора да ги подигнете со ваша лична карта на рецепција во хотелот Попова Шапка кој се наоѓа на главниот паркинг во рамките на центарот. Картите не се со фиксен датум и може да ги искористите било кој ден. Уживајте во снежната забава! 🙂

 2. Biljana Pavicevic

  skimacedonia.mk

 3. Катерина

  skimacedonia.mk

 4. Skimacedonia.mk ^^

 5. skimacedonia. mk

 6. skimacedonia.mk

 7. Goce Dimitrioski

  skimacedonia. mk

 8. Marjan Mircheski

  skimacedonia.mk

 9. Marjan Mircheski

  skimacedonia/mk

 10. skimacedonia.mk

 11. Antoanela Fileva

  skimacedonia.mk

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оди на лентата со алатки