Малку време со креативниот сноубордер Scott Stevens

Bear Mountain x Scott Stevens

Кратко интервју со човекот кој без сомнение е атрактивен за гледање, човек полн креативни сноуборд финти и трикови . Дел од елитата собрана во STRONGER, интересен сноуборд филм изработен од компанијата за сноуборд везови Union, а кој минатата година беше прикажан пред скопската публика благодарение на xmkd.

 

 

 

 

За skimacedonia

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оди на лентата со алатки