Нашиот познат музичар и член на аутдор заедницата Тони Зен номиниран за MTV Best Adria Act

Покрај популарноста во музиката, Тони Зен е активен и во зоната на планините и скијањето. Деновиве е номиниран во групата артисти изведувачи за 2016, MTV Best Adria Act меѓу исто така популарните, Elemental , Luce , S.A.R.S , Siddharta и  Toni Zen.

Гласај на овој линк, http://adria.mtvema.com/vote#cat=best-adria

1474971331-toni_zen_ema2016-freeride-ski

 

1474971331-toni_zen_ema2016

 

За skimacedonia

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оди на лентата со алатки