Низ иранската самотија – Snowmad

Фабијан Ленч продолжува со објави од неговите патешествија низ блискиот исток, овој пат турно скијање низ Иранските снежни зони на планината Загрос.

 

За skimacedonia

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оди на лентата со алатки