Ноќно скијање на Маврово

Петок, 13 јануари 2017
од 19:00h до 22:00h
Цена на ски карта: 550 денари
Музика: DJ Zomax

08.02.15 mavrovo Night skiing mavrovo

 

15965889_ski-mavrovo-night-skiing

За skimacedonia

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оди на лентата со алатки