Од утре Попова Шапка ќе ги стартува лифтовите

popova sapka ceripasina sin vrv

Од утре, сабота 30.12.2017,  Ски -центарот „Попова Шапка“ бесплатно ќе ги пушти жичарите и ски-лифтовите за сите гости, посетители и добронамерници. Уживајте во празниците и во прекрасната Попова Шапка.

Следете на https://www.instagram.com/skimacedonia.mk/

Провери како е во моментов http://skimacedonia.mk/webcams/

Popova Sapka Pisten Bully polar 300 skimacedonia

Popova Sapka

PopovaSapka sv ilija (3)

PopovaSapka Bakardan

За skimacedonia

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оди на лентата со алатки