Попова Шапка намалена цена на ски карта

🏂⛷ Времето нема да биде идеално, облачно со слаб снег , намалена видливост.

Ски патеки и ски лифтови кои работат викендов: Ајдучка рамнина (Ге), Бабин извор, (Аеродром), Поток 1 и Поток 2, а во функција ќе биде и жичарата “Св Илија“. Цената на целодневниот ски билет ќе биде намалена и ќе изнесува 600 денари.

IMG_20160922_popova sapka shar mountain ceripasina

За skimacedonia

2 коментари

 1. Bev nedelava na Popova Shapka.
  Totalna neorganizacija a zemaat pari 900voz i 400detski.
  Aerodrom ski liftot ne raboteshe cel den Ceripashina ne raboteshe Ge-to delimichno.Tie od obezbeduvanje polovina lugje gi pustaa lugjeto bez ski karti a jas so 2mali deca sve plateno korektno ne dobiv vistinska usluga.
  Sramota nikogash povekje na Popova shapka

  • NE.
   Ne si ti toj sto ne treba da odi tamu tuku lugeto koi upravuvaat so SKI centarot.

   Toa nema ni da se smeni se duri ne se dade na stranec na kompanija zosto se vide nie kolku sme sposobni. Ama cenata na uslugite verojatno ke bide i poinakva.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оди на лентата со алатки