Презентација на скијачка сезона 2017/2018

Hintertuxer-Gletscher

Следи го настанот

Традиционално и оваа година Кафе Бар Љубов – Скопје , претсезонски ќе ги дружи македонските скијачи, бордаши и сите останати љубители на снегот 🙂

На 12ти октомври, ќе имаме можност да чуеме нешто повеќе за скијачките центри за каде оваа сезона се организирани аранжмани со поаѓање од Скопје, овој пат во режија на Нехар Травел.

Презентацијата ќе се одржи во Кафе Бар Љубов, 12 октомври (четврток), 19:30 часот.

Сите љубители на скијањето , бордањето и снежната магија, се добредојдени.

Се гледаме во четврток, а до тогаш мал тизер за еден од аранжманите.

Val Thorens https://m.facebook.com/events/118450125529278

 

 

За skimacedonia

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оди на лентата со алатки