Шпанците кои не мируваат #SouthLines

aymar navarro millan adria #SouthLines freeride skiАymar Navarro и Millan Adria се прославија и беа забележани минатата сезона со фрирајд епизодите #SouthLines од јужната хемисфера.  Овие двајца Шпанци не мируваат, па сега се повторо далеку на југот во Аргентина каде си тераат south lines.

За skimacedonia

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оди на лентата со алатки