Заспаниот џин кратка повратничка приказна за Сара Хендриксон

 

P-20170304-00330_news

Заспаниот џин е кратка повратничка приказна на Сара Хендриксон, ски скокач која го минуваше патот од повреда до нов почеток.

(користете CC за мк превод)

За skimacedonia

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оди на лентата со алатки