Снегот на Попова Шапка ги помеша датумите

192.168.178.126_01_20171007074701_TIMING

Попова Шапка
Попова Шапка, 07.10.2017

Да, веројатно не изненади сите висината на која се спушти снегот, но северно западните планински региони над 1500 метри се под снег.

Подолу на линкот може да следите во живо дел од камерите, наскоро во функција сите линкови.

Webcams

За skimacedonia

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оди на лентата со алатки