SNOWKITE TEST DAY

15826617_snow-kite-macedonia

Следи го настанот

– Сите информации поврзани со snow kite.
– Тест со тренер кајт.
– Тест со кајтови (Ozone, Ikon, Rapace )
– Проекција на snow kite видеа и одговор на сите ваши прашања ќе добиете во Green cafe, Т. Ц. Бисер, во недела, 08, 01, 2017 г, после 20 часот,
– Во зависност од временските услови , ако нема снег на Зајчев рид, тест возењето ќе се премести на Бегово Поле, збирно место Патешка река во 11 часот. – Затоа ве замолуваме вашето присуство да го потврдите со порака во инбокс.

15288705_snowkite-macedonia
Snowkite обука на Кожуф, декември 2016

 

За skimacedonia

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оди на лентата со алатки