Звукот на тишината

Светот е исполнет со бучава, направи простор за тишината. Тишината е приказна на секој планинар, скијач, сноубордер, велосипедист кои ја имаат страста за истата, надвор од опкружувањето на урбаниот модерен свет.

За skimacedonia

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оди на лентата со алатки