Статус на ски патеки Маврово 10.02.2018

Денес на агендата снежни врнежи, слаба прегледност, утре недела претежно облачно, но со подобри услови за скијање. Слаб-умерен ветар, дневна температура околу 0°C

Фото и видео,  09.02.2018

IMG_5153 mavrovo bistra galicki lift medenica IMG_5149 mavrovo bistra galicki lift medenica IMG_5148 mavrovo bistra galicki lift medenica IMG_5147 mavrovo bistra galicki lift medenica IMG_5142 mavrovo bistra galicki lift medenica

За skimacedonia

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оди на лентата со алатки