Уметноста во управувањето – Salomon TV

Salomon TV The Art Of The Turn

Salomon TV – Легендата Гинтер Мадер, шампионот Лука Арни, и растечката ѕвезда, Пако Расат, го откриваат подетално , чувството на совршено вртење и управување.

 

За skimacedonia

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оди на лентата со алатки