Ultra Last Minute сместување во хотел Алпина Маврово за Маврово МТБ маратон

101045698_alpina-hotel-nehar-mavrovo

Овој викенд за време на Маврово МТБ Маратон имате можност за поволно сместување во хотел Алпина Маврово.

Преку Grooper.mk Ultra Last Minute! Јуни во Маврово (17.06 – 19.06.2017)! 64% попуст на ноќевање со појадок во стандардна или панорамска соба во Хотел Алпина 4* во вредност од 2170 ден. по цена од 790 ден.

Ноќевање со појадок за едно лице во стандардна или панорамска соба (17.06 – 19.06.2017)

УСЛОВИ

 • Купонот може да се искористи од 17.06.2017 до 19.06.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • За закуп на двокреветна соба потребно е да купите 2 купони.
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон.
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае 1 час.
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата.
 • За деца од 0 – 6,99 год. е бесплатно доколку не користат кревет, во спротивно, потребна е доплата од 310 ден. за кревет по ден.
 • За деца од 7-11,99 год. потребна е доплата од 50% од цената по ден.
 • Доплата за супериор соба 150 ден. по лице по ден.
 • Доплата за lux соба 250 ден. по лице на ден.
 • Доплата за сјут соба 250 ден. по лице на ден.
 • Доплата за апартман 250 ден. по лице на ден.
 • Доплатите се прават во хотелот на рецепција или во туристичка агенција Нехар Травел
 • Доколку не го искористите купонот до истекот на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат.
 • Превозот не е вклучен во понудата.
 • Туристичка такса не е вклучена во понудата и изнесува 60 денари по лице на ден. (задолжителна доплата во хотел)14915698_alpina-hotel-nehar-mavrovo

За skimacedonia

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оди на лентата со алатки