Во Sportbike пристигна 2017/2018 модел ски серијата на Fischer

Fischer sportbike_IMG_1905-2
Fischer Ranger vacuum фрирајд серијата
Fischer sportbike_IMG_1901-2
Fischer The Curv женски и машки модели

Доколку сте заинтересирани за последни технологии во Sportbike деновиве пристигнаа најновите модели на Fischer скии и ски кондури, модели за сезона 2017/2018. Модели кои ќе бидат дел од изложбената програма на престижниот саем во Минхен оваа година на ISPO 2017.

Fischer sportbike_IMG_1898-3

За skimacedonia

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оди на лентата со алатки