Вонземјаните од Скади – фото сесија пред летен одмор

Дечињата од скопскиот алпски ски клуб Скади, тренираат скоро секој месец, за оваа сезона јунската посета и тренинзи на глечерот Хинтертукс им беа последни, пред малку летен одмор. Еве дел од атмосферата кога доаѓаат моменти на лето, сонце, море, езеро…
19146192_ask skadi skopje 19148918_ask skadi skopje 19149382_ask skadi skopje 19225051_ask skadi skopje 19225078_ask skadi skopje 19225195_ask skadi skopje 19225219_ask skadi skopje 19225624_ask skadi skopje 19275136_ask skadi skopje 19366063_ask skadi skopje 19399492_837533896401883_3728191450343365159_n

За skimacedonia

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оди на лентата со алатки