Божиќ во центарот на планинарството и скијањето Chamonix и Mont Blanc

Термин на поаѓање: 5 јануари 2024 година, пристигнување 6 јануари сабота, 8 дена престој, 6 полни дена скијање со вклучена ски карта Mont Blanc Unlimited. Повеќе информации и резервации 078 309 807 Христијан, skimacedonia и Nehar Travel Chamonix на светско ниво едно од најживописните места со глечери до самата населба и врвови се до највисокиот … Продолжи со читање Божиќ во центарот на планинарството и скијањето Chamonix и Mont Blanc